logo

Tel.: (8 41) 37 75 24

Mob.: +370 620 91 225

Ringuvos g. 4, Voveriškių k.,

Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių raj.

Vaisių ir daržovių nauda sveikatai

   Pradinių klasių mokiniai prisijungė prie iniciatyvos „Aktyviai, draugiškai, sveikai“,  kurio tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių (ypač mokinių) dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą.

   Projekto antrosios savaitės tema buvo „Vaisių ir daržovių nauda sveikatai“. Visą savaitę su mokiniais buvo  kalbama kuo naudingos daržovės ir vaisiai. Ne tik kalbėjome, bet ir ragavome bei gaminome.      Pirmokai iš vaisių ir daržovių darė  įvairių skonių kokteilius, antrokai gamino virtų daržovių mišrainę, trečiokai rinko didžiausią morką ir obuolį, gamino vaisių salotas, o ketvirtokai virė moliūgų sriubą, degustavo Lietuvoje auginamų vynuogių rūšis, kūrė savo salotas.

    Savaitė buvo įdomi ir naudinga. Mokiniai ne tik sužinojo, kada ir kokias daržoves, vaisius, uogas valgyti, bet ir kaip derinti gaminant.

 Pradinių klasių mokytojos                            Į galeriją.

Mokyklos darbo laikas
  • Pirmadienis8:00 - 18:00
  • Antradienis8:00 - 18:00
  • Trečiadienis8:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis8:00 - 18:00
  • Penktadienis8:00 - 18:00
  • ŠeštadienisUždaryta
  • SekmadienisUždaryta