logo

Tel.: (8 41) 37 75 24

Mob.: +370 620 91 225

Ringuvos g. 4, Voveriškių k.,

Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių raj.

Mokytojai

asta

Asta Rancienė

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė (auklėtoja)

Vaikai ne šiaip sau klausinėja, ar juos mylime. Jiems maža tuo tikėti,  jie nori tai žinoti. Jie turi tokią teisę – mėgautis švelnumu, patirti gerumą.

danute

Danutė Rupeikienė

Vyresnioji matematikos mokytoja

Džiaugiuosi, kad dirbu Voveriškių mokykloje. Tai mokykla, kurioje aš pati mokiausi ir mokėsi mano vaikai.

Siekiu, kad mano mokiniai suprastų, kad matematika ne tik puiki mankšta smegenims, bet ir padeda spręsti gyvenimiškas situacijas, priimti loginius ir pamatuotus sprendimus.

gita

Gita Baltutienė

Lietuvių kalbos mokytoja – metodininkė

Esu nedidelės  mokyklos mokytoja  ir tuo džiaugiuosi. Būtent mažos  mokyklos bendruomenė leidžia man  patirti tikrą kasdienį mokymo ir mokymosi, bendravimo džiaugsmą. Dirbdama nedidelėje klasėje galiu greitai reaguoti į kiekvieno  mokinio mokymosi pergales ir pralaimėjimus, galiu kiekvieną paskatinti ir „stumtelėti“ mokymosi aukštumų link. Kas gali mokytojai teikti  dar daugiau džiaugsmo, nei galimybė matyti, kaip   mokiniai   duotu mokymosi įrankiu  „gaudo savąjį laimikį“.

Mano moto:  „Netgi stovintis laikrodis dukart per parą rodo teisingą laiką“. (P. Coelho)

greta

Greta Šarauskienė

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė (auklėtoja)

Darbas su mažais vaikais man labai įdomus. Aš žiūriu į vaiką kaip į asmenybę ne savo, o tiesiog jo paties akimis, nes vaiko pasaulis daug spalvingesnis, emocingesnis, paprastesnis… Jam daug lengviau augti ir vystytis tada, kada ugdytojas tampa jam artimu draugu, turi bendrų tikslų ir siekių.

jolanta

Jolanta Mituzienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mano moto: „Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena“. M. Tvenas

jurgita

Jurgita Levanaitienė

Lietuvių kalbos ir rusų kalbos vyresnioji mokytoja

Myliu knygą, žaviuosi skaitymu.“Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais.”( J. Marcinkevičius).

monika

Monika Daugirdaitė

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė

Apie tokį darbą jau svajojau mokyklos suole, rašiau apie tai rašinėlius ir puoselėjau visas viltis. Šiandien, kada aš jau dirbu mėgiamą darbą, galiu tvirtai teigti, kad tai yra, būtent, tai apie ir svajojau! Kiekviena diena darbe yra nenuspėjama, kas kart vis įdomesnė, pilna juoko ir nuotykių, mažų nukritimų ir nuoširdžių ašarų. Labai džiaugiuosi galėdama prisidėti prie vaikų ugdymo ir būti jų maža Kelrodė žvaigdžė.

stasys

Stasys Dereškevičius

Mokytojui svarbu save pažinti ne tik kaip žmogų, bet ir kaip profesionalą, žinoti, kas jam geriau pavyksta ir kas prasčiau, įsisąmoninti savo profesinius uždavinius, tikslus, profesinės veiklos vietą gyvenime. Mokytojo asmenybė negali būti atskiriama nuo jo profesinių gebėjimų.

Man mokytojo darbas yra aktyvumas, energija, iššūkis ir drąsa. Tai neleidžia sustoti, skatina augti, domėtis absoliučiai viskuo ir visada.

Pratinu mokinius domėtis įvairiomis sritimis. Priėjimas prie kiekvieno vaiko ir radimas kelio į jį jau yra kūryba, paslaptis, kurią įmanoma atspėti tik kantriai dirbant ir labai daug stebint.

vita

Vita Bernotienė

Specialioji pedagogė, logopedė – metodininkė

Džiaugiuosi dirbdama pačioje šauniausioje – Voveriškių mokykloje.

“Ką norima įvesti į gyvenimą, tą reikia pirmiausia įvesti į mokyklą”

Vokiečių filosofas Wilhelm von Humboldt