logo

Tel.: (8 41) 37 75 24

Mob.: +370 620 91 225

Ringuvos g. 4, Voveriškių k.,

Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių raj.

SVEIKINAME SU VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠVENTE!

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos ir dr. Vaclovo Dargužo vardo premijos teikimo šventė Voveriškių mokykloje šįkart vyko neįprastai – nuotoliniu būdu Zoom platformoje.

Šventę organizavo ir vedė istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Jonaitienė. Garbė Lietuvos himną giedoti suteikta praėjusių metų dr. V. Dargužo laureatei Gustei Dereškevičiūtei. Vėliau prisijungė ir mokiniai, jų tėveliai, kiti artimieji. Mokinių kurta dovana Lietuvai peržiūrėta ir įvertinta patiktukais. Visus dalyvius sudomino Danielės Šiurkutės meniškai deklamuojamas Kazimieros Venskienės eilėraštis „Gimtinė“. Priešmokyklinukai taip pat dovanojo eilėraštį Lietuvai. Abejingų nepaliko Ainoro Švambario ir Tėjos Skinulytės repo improvizacijos Maironio eilėraščio “Trakų pilis” motyvais.

Tryliktoji Dr. V. Dargužo premiją geriausiai besimokiusiam 2019-2020 m. m. 6-9 klasių mokiniui įteikė mokyklos direktorė Albina Gudaitinė. Dovanos ir 100 eurų premija buvo skirti labai atsakingai 7 klasės mokinei Evai Radvilaitei ir jos tėveliams. Pasveikinti ir šios premijos nominantai, labai gerai besimokiusios 2019-2020 m. m. mokinės: Gustė Dereškevičiūtė ir Augustė Čepytė.

Renginio pabaigoje visi drąsiai galėjo tvirtinti, jog išgelbėjo Lietuvos nepriklausomybę. Interaktyviais užduotis visi atliko, tai patvirtinančius Lietuvos nepriklausomybės aktus gavo J

Kurkime Lietuvą drauge!

Mokyklos informacija

Mokyklos darbo laikas
  • Pirmadienis8:00 - 18:00
  • Antradienis8:00 - 18:00
  • Trečiadienis8:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis8:00 - 18:00
  • Penktadienis8:00 - 18:00
  • ŠeštadienisUždaryta
  • SekmadienisUždaryta