logo

Tel.: (8 41) 37 75 24

Mob.: +370 620 91 225

Ringuvos g. 4, Voveriškių k.,

Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių raj.

Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto garbės piliečio Vytenio Rimkaus šeimos dovana Voveriškių mokyklai

Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto garbės piliečio, iškilaus menotyrininko, dailininko profesoriaus Vytenio Rimkaus artimieji praėjus pusmečiui po iškilaus kraštiečio mirties padovanojo Voveriškių mokyklai gražią, prasmingą dovaną – Lietuvos ir Visuotinės Lietuvių enciklopedijos rinkinius. Enciklopedijomis galės naudotis sparčiai augančios mokyklos įvairių klasių mokiniai, mokytojai. Mokyklai tai vertinga dovana, priminsianti charizmatišką, garbų šviesuolį.

Perduodant rinkinį mokyklai, profesoriaus Vytenio Rimkaus žmona Česlava Rimkienė pasidalijo prisiminimais apie mokyklą ir iškilią šeimą siejančią bendrystę. Voveriškių mokykloje prieš keliolika metų dirbo Vytenio ir Česlavos Rimkų dukra Rasa su vyru Gintaru. Mokyklos bendruomenė su didele pagarba prisimena 2020 metų pradžioje profesoriaus dalyvavimą renginyje „Vaclovui Dargužui – 100“, pasidalijimą Dargužų šeimos istorija. Vytenio Rimkaus padovanotas kraštiečio dr. V. Dargužo sesers Zitos portretas, tapytas lageryje, primena šių šeimų prasmingus darbus Lietuvos labui, skaudžius tremties metus, kurie užgrūdino iškilų Šiaulių krašto Žmogų.

Nuoširdus ačiū Vytenio Rimkaus žmonai Česlavai, už šilumą, nuostabų firminį pyragą, prisiminimus prie arbatos puodelio, kultūrinį palikimą pasidalintą su Šiaulių krašto kultūros įstaigomis galinčiomis ir norinčiomis saugoti ir skleisti visuomenėje V. Rimkaus kultūrinį palikimą.

Albina Gudaitienė

Mokyklos darbo laikas
  • Pirmadienis8:00 - 18:00
  • Antradienis8:00 - 18:00
  • Trečiadienis8:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis8:00 - 18:00
  • Penktadienis8:00 - 18:00
  • ŠeštadienisUždaryta
  • SekmadienisUždaryta