logo

Tel.: (8 41) 37 75 24

Mob.: +370 620 91 225

Ringuvos g. 4, Voveriškių k.,

Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių raj.

MIELI TĖVELIAI, GLOBĖJAI, KOLEGOS, MOKYKLOS DRAUGAI!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pasinaudodami 1,2 % GPM paramos galimybe, 2020 metais paramą skyrėte Voveriškių mokyklai. Tai Jūsų investicija į vaiko ateitį, kuri labai reikalinga mokyklos bendruomenei, kad galėtume ir toliau modernizuoti mokymosi ir laisvalaikio erdves.

2020 m. gauta 2000 eurų paramos Dr. V. Dargužo premijos teikimui geriausiai besimokančiam mokyklos mokiniui, 1375,29 euro GPM paramos ir 231 euro mokinių tėvelių akcijos  metu surinktos lėšos. Labai vertiname Jūsų supratingumą ir geranoriškumą.

Per pastataruosius keletą metų  iš paramos lėšų įsigijome mokyklinį skambutį ir įgarsinimo sistemą, metalinių daiktų-rūbų spintelių (visiems 5-10 klasių mokiniams, o nuo kitų mokslo metų ir 4 klasės mokiniams), oro drėkintuvų su jonizatoriais darželio grupėms, sukūrėme hole poilsio erdvę (minkštasuolis,  pufai), prisidėjome prie modernių mokyklinių suolų ir kėdžių būsimų pirmokų klasei, Mokyklos 100-mečio jubiliejaus šventės organizavimo (batutas, dovanėlės, viešinimas), padengėme Mokinių tarybos organizuotų renginių dalį išlaidų ir pan.

Stengiamės, kad vaikams mokykloje, darželio grupėse būtų jauku, miela ir saugu. Šiais metais norėtume sukurti keletą erdvių vaikų poilsiui vidaus patalpose ir lauke, pritaikytų ne tik poilsiui, bet ir pamokoms bei darželio vaikų emociniam ugdymui įsigyti Kimochi lėles.

   Būtume labai dėkingi, kad ir šiais metais Jūs paskirtumėte 1,2% savo pajamų mokesčio mūsų mokyklai (mokyklos kodas 190077435) kartu pakviesdami prisidėti ir savo artimuosius bei draugus. Labai svarbu, prieš pildant formą FR0512 dėl paramos lėšų skyrimo, būti deklaravus savo metines pajamas, kitaip parama mokyklos nepasieks.

   Jei reikalinga pagalba deklaruojant pajamas ar pildant paramos elektroninę formą, mielai administacija padėtume tai padaryti.

Direktorė Albina Gudaitienė, Mokyklos taryba

Mokyklos darbo laikas
  • Pirmadienis8:00 - 18:00
  • Antradienis8:00 - 18:00
  • Trečiadienis8:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis8:00 - 18:00
  • Penktadienis8:00 - 18:00
  • ŠeštadienisUždaryta
  • SekmadienisUždaryta