logo

Tel.: (8 41) 37 75 24

Mob.: +370 620 91 225

Ringuvos g. 4, Voveriškių k.,

Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių raj.

Konferencija, skirta Žemės dienai

Konferencija, skirta Žemės dienai

Kovo  31 dieną nuotoliniu būdu vyko RESPUBLIKINĖ MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ MENINĖ KONFERENCIJA „MENAS IŠSAUGOTI“, kurią organizavo Šiaulių r. Kuršėnų Meno mokykla. Konferencija skirta palaikyti judėjimui „Fridays for future“, tarptautinei Žemės dienai.

Šioje konferencijoje dalyvavo   dvi dešimtos klasės mokinės Gustė Dereškevičiūtė ir Aneta Vireikytė. Mergaitės paruošė ir pristatė įdomų, inovatyvų  pranešimą ,,Ar išliks baltasis lokys?“ . Pranešime buvo analizuojamos  baltųjų lokių nykimo priežastys,  gvildenamos ekologinės problemos, kurios turi neigiamą reikšmę visai Žemės gyvybei. Pranešimas buvo ne tik informatyvus, bet ir meniškas, jame buvo panaudota įvairūs animaciniai elementai, todėl buvo  įdomu klausyti.

Dėkoju Gustei ir Anetai, kurios nepagailėjo savo brangaus laiko ir profesionaliai atliko savo darbą .

Geografijos mokytoja metodininkė  Vilija Lapėnienė

Mokyklos darbo laikas
  • Pirmadienis8:00 - 18:00
  • Antradienis8:00 - 18:00
  • Trečiadienis8:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis8:00 - 18:00
  • Penktadienis8:00 - 18:00
  • ŠeštadienisUždaryta
  • SekmadienisUždaryta