logo

Tel.: (8 41) 37 75 24

Mob.: +370 620 91 225

Ringuvos g. 4, Voveriškių k.,

Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių raj.

“Knygvežiukas” Voveriškių mokykloje

Šiltą rugsėjo 9-osios rytą bibliotekos komanda kartu su Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktore Monika Šaltyte-Dovydavičiene ir Šiaulių kino meno klubo vadovu Viktoru Gundajevu lankėsi Šiaulių rajono Voveriškių mokykloje ir pristatė interaktyvią projekto „Knygvežiukas veža 2019“ edukacinę programą apie geriausias ekranizuotas knygas vaikams ir jaunimui.

Voveriškių mokykloje projekto komandą pasitiko 50 penktų–aštuntų klasių mokinių. Renginio metu vaikai sužinojo išties daug naujo: klausėsi, kaip kuriami kino filmai, kokios technologijos ir programos naudojamos kino mene, kaip knygos (ypač fantastinės) tampa filmais, patys dalyvavo filmuojant trumpą vaizdo klipą, sužinojo, kas yra Forumo teatras, ir jį išbandė, taip pat parodė savo literatūros ir kino žinias išmaniojoje viktorinoje.

Mokiniai buvo išties aktyvūs – drąsiai vaidino, diskutavo su aktoriais, demonstravo savo žinias, aktyviai klausėsi informacijos bei džiaugėsi patyrę smagių ir įdomių nuotykių. Už aktyvų dalyvavimą mokiniai buvo apdovanoti stalo žaidimais, skatinančiais turiningą ir smagų laisvalaikį, bei kitais smulkiais prizais, o mokyklos bibliotekai padovanotas naujas knygas galės skaityti kiekvienas. Tad dovanų gavo visi.

Ši kelionė – jau ketvirtoji projekto „Knygvežiukas veža 2019“ išvyka, tačiau darbo dar daug – „Knygvežiuko“ komandos laukia šešios mokyklos! Vieną iš jų aplankysime kitą pirmadienį.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Agnės Pranckutės inf.

Pažiūrėkite susitikimo metu sukurtą filmą.

Mokyklos darbo laikas
  • Pirmadienis8:00 - 18:00
  • Antradienis8:00 - 18:00
  • Trečiadienis8:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis8:00 - 18:00
  • Penktadienis8:00 - 18:00
  • ŠeštadienisUždaryta
  • SekmadienisUždaryta