Amatų diena

Kovo 22 d. Voveriškių mokykloje vyko projektinė, kūrybinė veikla ,,Amatų diena“. Veikla prasidėjo  tautodailininkų Rasos ir Gintaro Daukšų autorinių darbų paroda ,,Pavasario sulaukę „. Visi galėjome gėrėtis Rasos pintomis juostomis, tapytais šilko darbais bei Gintaro tapytais paveikslais. Šią dieną mokykloje svečiavosi daug mokyklos draugų ir puikių amatininkų. Savo amatus pristatė: A.Ignatavičius supažindino su stiklo mozaikos pradmenimis, A.Jankauskienė mokė pyragų kepimo paslapčių, K.Aleksandrovičius supažindino su 3D pieštukais, R.Rasikienė pristatė tapybos ant vandens (ebrų meną) pradmenys,  J.Mituzienė mokė  dekoruoki kiaušinius Velykoms, A.Šulskienė supažindino su gamtos paslaptimis, R.Daukšienė mokė pinti draugystės apyrankes, G.Noreikienė  gamino įvairius sumuštinius, M.Žičkus supažindino su medžio darbais, L.F.Jonaitienė pristatė kūrybinį darbą iš odos, G.Tamutienė mokė lipdyti suvenyrus iš molio, D.Skinulienė  gamino pavasarinę floristinę dekoraciją.

Mokiniai galėjo išmėginti ne vieną veiklą ir pasigaminti rankų darbo puikių gaminių. Šventė baigėsi linksma muge, kurioje pirkome, pardavėme, mainėme ir šiaip linksmai sudalyvavome visa mokyklos bendruomenė. Ačiū visiems, kurie praturtinote mus savo dovanomis!

Į galeriją                                     Mokytoja  Jūratė Termenienė