logo

Tel.: (8 41) 37 75 24

Mob.: +370 620 91 225

Ringuvos g. 4, Voveriškių k.,

Šiaulių kaimiškoji sen., Šiaulių raj.

Ačiū už paramą

MIEli TĖVELIAI, Globėjai, Kolegos, Mokyklos draugai!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pasinaudodami 1,2 % GPM paramos galimybe, 2021 metais paramą skyrėte Voveriškių mokyklai. Tai Jūsų investicija į vaiko ateitį, kuri labai reikalinga mokyklos bendruomenei, kad galėtume ir toliau modernizuoti mokymosi ir laisvalaikio erdves.

2021 m. gauta 2077,1 eurų GPM paramos. Labai vertiname Jūsų supratingumą ir geranoriškumą.

Per pastaruosius keletą metų  iš paramos lėšų įsigijome technologijų kabinetui virtuvinių baldų komplektą, mokyklinį skambutį ir įgarsinimo sistemą, metalinių daiktų-rūbų spintelių (visiems 5-10 klasių mokiniams, o nuo kitų mokslo metų ir 4 klasės mokiniams), oro drėkintuvų su jonizatoriais darželio grupėms, sukūrėme mokyklos hole poilsio erdvę (minkštasuolis, pufai), įsigyta  dalis modernių mokyklinių suolų ir kėdžių pirmokų klasei, padengėme Mokinių tarybos organizuotų renginių dalį išlaidų ir pan.

Stengiamės, kad vaikams mokykloje, darželio grupėse būtų jauku, miela ir saugu. Šiais metais norėtume sukurti keletą erdvių vaikų poilsiui, vidaus patalpose ir lauke, pritaikytų poilsiui, ugdymui, sukurti prie darželio erdvę vaikų vasaros žaisliukų, dviratukų pasidėjimui, įsigyti žaliuzių, apsaugančių nuo akinančios saulės.

Būtume labai dėkingi, kad ir šiais metais Jūs paskirtumėte 1,2% savo pajamų mokesčio mūsų mokyklai (mokyklos kodas 190077435) kartu pakviesdami prisidėti ir savo artimuosius bei draugus. Labai svarbu, prieš pildant formą FR0512 dėl paramos lėšų skyrimo, būti deklaravus savo metines pajamas, kitaip parama mokyklos nepasieks.

Jei reikalinga pagalba deklaruojant pajamas ar pildant paramos elektroninę formą, administacija mielai padėtume tai padaryti.

Direktorė Albina Gudaitienė, Mokyklos taryba

Mokyklos darbo laikas
  • Pirmadienis8:00 - 18:00
  • Antradienis8:00 - 18:00
  • Trečiadienis8:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis8:00 - 18:00
  • Penktadienis8:00 - 18:00
  • ŠeštadienisUždaryta
  • SekmadienisUždaryta