SVEIKINAME!

Tarptautinės mokytojų dienos proga pagerbti Šiaulių rajono švietimo darbuotojai. Labai malonu, kad ir mūsų mokyklos darbuotojai buvo pastebėti. Šiaulių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Juditos Šertvytienės padėka už nuoširdų atsakingą pedagoginį darbą, pagalbą kolegoms ir bendrų projektų su vietos bendruomene įgyvendinimą apdovanota ikimokyklinio ugdymo mokytoja Greta Šarauskienė ir Inga Vireikienė – už nuoširdžią ir kūrybišką švietėjišką veiklą, plėtojant įtraukųjį  ugdymą, pagalbą kolegoms bei mokinių tėveliams. Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėka už iniciatyvumą ir atkaklumą įgyvendinant prasmingus sumanymus vaikų bei mokyklos labui, bendruomenės telkimą naujiems dabarties iššūkiams pagerbta mokyklos direktorė Albina Gudaitienė. Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname.

Šiaulių rajono savivaldybės dovana mokytojams Šiaulių Dramos teatro ypač nuotaikinga premjera pagal N. Gogolio pjesę „Revizorius“.

Mokyklos mokytojams nuostabią šventę surengė ir mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai, vadovaujami Mokinių tarybos koordinatorės Jūratės Termenienės.

Laimės paslaptis – atrasti ir gyventi pagal savo pašaukimą!

Į galeriją                                                                           Mokyklos informacija