Skirkite paramą!

Mieli Voveriškių mokyklos bendruomenės nariai ir bičiuliai!

Nuoširdžiai dėkojame, kad remiate mūsų mokyklą, skirdami 2 % savo pajamų mokesčio. Tik bendromis jėgomis mums pavyko atnaujinti visų pradinių klasių, priešmokyklinio ugdymo grupės ir dalies pagrindinio ugdymo koncentro kabinetų baldus. Jūsų palaikymas ir skirtos lėšos padeda mums gražinti ir turtinti aplinką, Jūsų dėka mokykla tampa modernesne, saugesne, labiau atitinkančia vaikų lūkesčius. 2016 m. su Jūsų pagalba norėtume atnaujinti technologijų (o gal ir dar kito J  )kabineto baldus.

Skirdami paramą mokyklai, nemažinate savo šeimos biudžeto. Jūsų skiriama suma yra išskaičiuojama iš Valstybei sumokėtų mokesčių ir bus pervesta į mokyklos sąskaitą.

Maloniai prašome ir šiais metais iki gegužės 1 dienos 2% savo pajamų mokesčio skirti Šiaulių r. Voveriškių mokyklai.

Jei turėjote apmokestinamų pajamų ir sutinkate 2% savo pajamų mokesčio skirti mūsų mokyklai, tuomet prašome užpildyti formą FR0512 ir pateikti ją elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą arba nunešti į Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Šiaulių skyrių (Vilniaus g. 265, LT-76337, Šiauliai)arba užeiti į mokyklą, padėtume užpildyti formą, ją nusiųstume VMI.

Apie deklaravimą galite pasiskaityti valstybinės mokesčių inspekcijos internetiniame puslapyje http://deklaravimas.vmi.lt

Pateikiame keletą prašymo užpildymo punktų, kurių Jūs galite nežinoti:

• Mokestinis laikotarpis – 2019 metai;
  • Eilutėje E5 nurodoma iki kelintų metų skiriate paramą;
  • Gavėjo tipas –(vienetas, turintis teisę gauti paramą);
  • Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) –190077435
  • Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių r. Voveriškių mokykla
  • Paramos gavėjo adresas – Ringuvos g. 4, Voveriškiai, Šiaulių r.

AČIŪ!

Šiaulių r. Voveriškių mokyklos bendruomenė