DŽIUGIAUSIOS 2023 METŲ VOVERIŠKIŲ MOKYKLOS NAUJIENOS

DŽIUGIAUSIOS 2023 METŲ

VOVERIŠKIŲ MOKYKLOS NAUJIENOS

1. FabLab inžinerinės kūrybinės klasės-laboratorijos įkūrimas (gautas Amerikos Lietuvių labdaros fondo „Saulutė“ finansavimas 27400 eurų, įsigyta: išmanioji lenta-ekranas, lazerinės pjovimo-graviravimo staklės, 3D ir spalvotas daugiafunkcis spausdintuvai, ploteris, presas, 7 kompiuteriai, 12 grafinių planšečių, įkrovimo spinta, 6 Lego rinkiniai robotikos užsiėmimams, 12 robotukų, 6 litavimo stotelės, WIFI stiprintuvas, kitų papildomų medžiagų).
  2. Mokinių laimėtos 34 prizinės vietos olimpiadose, konkursuose (I, II, III vietos).
  3. Ugdytinių skaičiaus augimas nuo 195 iki 202.
  4. Mokinių saugumui įrengta mašinų stovėjimo aikštelė.
  5. Darželio lauko erdvių įkūrimas/atnaujinimas (šiltnamis, piešimo kampelis, basų kojų takas, lauko virtuvėlė, lauko klasė, takeliai)
  6. Pelėdžiukų grupės lankomumas 80 proc., PUG lankomumas – 92 proc.
  7. Projektų „Regbis vaikams“, „Futboliukas“, „Mokymas plaukti“, „Mažųjų žaidynės“ įgyvendinimas, „Impuls“ baseine ar mokyklos erdvėse, gauta dovanų daug sportinio inventoriaus.
  8. Pagilintas informacinių technologijų ugdymas, IT kūrybos užsiėmimai priešmokyklinukams, 1-4 klasių mokiniams, laimėtos 4 mokytojų stipendijos-licencijos „Vedliai“ programai įgyvendinti, įsigyti 2 išmanieji ekranai-lentos.
  9. Tradicinės meninio ugdymo kelionės Rygos operos baleto teatre ir Kauno muzikiniame teatre, edukacijos Steam centruose ir kt. vietose, ekskursijos po Lietuvą ir užsienio šalis.
  10. Mokinių užimtumas pertraukų metu: teniso, pulo, biliardo, stalo žaidimai, varžybos pertraukų metu.
  11. Dziudo treniruotės ir mokinių pergalės šalies varžybose.
  12. 4 mokytojų, administracijos darbuotojų stažuotė užsienyje (Kroatija, Ispanija, Prancūzija).
  13. 11 menininkų, kūrėjų, mokinių parodos mokyklos Laiptų galerijoje.
  14. Atnaujintos mokyklos erdvės: suremontuoti 3 kabinetai, atnaujinta: sporto aikštynas, smulkioji architektūra, perkelta futbolo aikštelė, modernizuoti katilinių valdymo blokai, įsigyti suoleliai lauko klasei.
  15. Kondicionieriai dviejose darželio grupėse.
  16. Mokyklos bendruomenės diena Šiaulių dramos teatre, spektaklis „Bjaurusis ančiukas mokykloje #2021“.
  17. Puikūs mokiniai ir mokytojai.