Albina Gudaitienė

Mokyklos direktorė

Nuoširdžiai džiaugiuosi vadovaudama saugiausiai Šiaulių rajono mokyklai, kurios mokiniai yra patys šauniausi, kolegos – savo sričių profesionalai, visą širdį atiduodantys vaikams. Didžiuojuosi, kad ne tik aš, bet ir vyras, mūsų vaikai buvome Voveriškių mokyklos mokiniais. Malonu, kad mūsų mokykla kasmet gražėja, tampa patrauklesnė ir į ją sugrįžta bendramokslių ir buvusių mokinių vaikai.

Didžiausia svajonė – pasiekti, kad mokykloje būtų gera  kiekvienam vaikui, tėveliui, mokytojui... Lietuvių patarlė „Akys baisininkės – rankos darbininkės“ mano gyvenimo moto... Žinau, kad tik atkakliu, nuosekliu, nuoširdžiu darbu galima daug pasiekti.

Laima Dereškevičienė

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

„Gerumas, rūpestis bei atidumas ir yra tos medžiagos, iš kurių statote savo gyvenimo rūmą. Kiekvieną dieną turite daugybę galimybių padėti kitiems, parodyti dėmesį, rūpintis... Ir žmogus, prie kurio gyvenimo jūs šiandien prisiliesite, gaus jūsų gerumo dovaną. Pasauliui reikia jūsų gerumo ir paramos." ( John Marks Templeton)

Rita Cecervovė

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams

„Kas iš vaikystės žino, kad darbas yra gyvenimo dėsnis, kas iš jaunystės suprato, kad duona pelnoma tik sunkiai prakaituojant, tas pasirengęs žygdarbiui, nes reikiamą dieną ir valandą jis ras valios ir jėgų jį įvykdyti.“ (Ž. Vernas)

2011 Administracija. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.