Naujienos

Voveriškių mokykloje atidaryta Algirdo Kontrimo paroda „Lietuvos spalvos“

Paskelbta: Pirmadienis, 12 vasario 2018

   Voveriškių mokykloje, minint Lietuvos valstybės šimtmetį, atidaryta fotografo, poeto, Šiaulių r. Šilėnų mokyklos direktoriaus Algirdo Kontrimo fotografijos darbų paroda „Lietuvos spalvos“. Tai šiuo metu Šiaulių regione šeštoji šia tema eksponuojama autoriaus paroda. Mokyklos laiptų galerija pasipuošė 15 fotografijų, kuriose patys įvairiausi, spalvingiausi, gražiausi Lietuvos gamtos vaizdai.

    Fotografija – A. Kontrimo aistra, suteikianti daug džiaugsmo autoriui, jo artimiesiems, Lietuvos ir ne tik žmonėms. Mokyklos darbuotojai, mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie fotografą, poetą, gamtos mylėtoją. Vaikai ypač atidžiai klausėsi A. Kontrimo eilių, pasakojimo apie fotografavimo niuansus, gausybę išleistų foto albumų, parodų, kurių autorius skaičių seniai pametė. Lengviau suskaičiuoti tik parodas, organizuotas užsienyje, bet ir joms dviejų rankų pirštų jau nepakanka.

   Bendraudami, diskutuodami susidraugavome, gavome net 3 autoriaus  dovanas. Norite sužinoti kokias? Užsukite į  Voveriškių mokyklą, aprodysime parodą ir dovanomis pasidalinsime J.Paroda Lietuvos spalvomis žydės iki kovo 17 d.

Foto                                             Direktorė Albina Gudaitienė

2011 Voveriškių mokykloje atidaryta Algirdo Kontrimo paroda „Lietuvos spalvos“. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates