Naujienos

Projektas "Imbierinis namelis"

Paskelbta: Sekmadienis, 07 sausio 2018

Visa prieškalėdinė savaitė mūsų mokykloje buvo ypatingai kvapni ir šventiška. Mat 5 - 10 klasių mokiniai ir dalykų mokytojai labai smagiai įsitraukė į integruotos veiklos projektą „Imbierinis namelis“. Skaičiavo, matavo, tyrė, analizavo ir – svarbiausia – kepė tikrą imbierinį namelį. Tikrai neliko nesužinojusio, jog tokių namelių populiarumas žaibiškai išaugo tada, kai pasirodė Brolių Grimų pasaka „Jonukas ir Grytutė“. O ir pačią pasaką išgirdo net keturiomis kalbomis – angliškai, rusiškai, vokiškai ir, žinoma, lietuviškai. Nepaprastai įdomu buvo išsiaiškinti, kas tas imbieras, kaip ir kada šis stebuklingas augalas pasiekė mūsų kraštą, kokios jo savybės. Aišku, be tikslių cheminių, matematinių paskaičiavimų ir “architektūrinių sprendimų”, maketų būtų buvusios neįmanomos tikrosios kepinių “statybos”. O kiek fantazijos, azarto prireikė namelių dekoravimui! Bet rezultatas buvo vertas visų pastangų: turėjome progą pasigrožėti, paragauti ir namiškius pavaišinti užburiančio kalėdinio skonio, savo rankomis ir bendromis jėgomis, bendru darbu sukurtais imbieriniais namukais. Ačiū visiems projekto dalyviams!

Foto                                         Mokytoja J. Levanaitienė

 

 

2011 Projektas "Imbierinis namelis". Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates