Naujienos

Tarptautinė raštingumo diena

Paskelbta: Sekmadienis, 10 gruodžio 2017

Rugsėjo 8 dieną pradinių klasių mokiniai  minėjo Tarptautinę raštingumo dieną, kuri švenčiama UNESCO iniciatyva.

Raštingiausiam klasės mokiniui išaiškinti  2-4 klasėse vyko diktanto rašymo konkursas. Mokiniai rašė atsakingai, visi  stengėsi daryti kuo mažiau klaidų ir tapti raštingiausiu klasės mokiniu. Ištaisius diktantus, buvo   paskelbti   raštingiausi mokiniai. Jais tapo  antrokė - Julija Kubelytė, trečiokė – Gabija Zaurokaitė, ketvirtokė – Ernesta Savickaitė. Kai vyresnieji mokiniai rašė diktantą,  mažesnieji -piešė savo vardo pirmąją raidę. Gražiausiai savo raidę nupiešė, pagražino  pirmokai- Pijus Aleksandravičius, Normantas Mockevičius. Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais.

Šia veikla buvo atkreiptas dėmesys, kad  raštingas žmogus turi sugebėti taisyklingai rašyti ir kalbėti.

 

Pradinių klasių mokytojos V.Grigalienė, J.Mituzienė

2011 Tarptautinė raštingumo diena. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates