Naujienos

Paroda „DŽIAUGSMO PLIŪPSNIS“ atidaryta!

Paskelbta: Pirmadienis, 18 rugsėjo 2017

Mokyklos atnaujintoje Laiptų galerijoje atidaryta unikali voveriškiečio fotografo, mokyklos kompiuterių priežiūros specialisto Algimanto Jasinausko ir poetės Vilijos Kalvaitytės-Mickienės fotografijų ir poezijos paroda "Džiaugsmo pliūpsnis". Parodoje eksponuojama 15 fotografijų, kuriose patys netikėčiausi jūros, pajūrio vaizdai. Kiekvienai fotografijai sukurtos eilės.

Atidarymo metu parodos autoriai mokyklos ir vietos bendruomenei, svečiams ne tik papasakojo apie savo kūrybą, asmeninius pomėgius, bet ir suorganizavo konkursą „Ar pažįsti savo kraštą“, žinovams dovanojo savo kūrybą – poezijos knygas, meninę fotografiją, paskelbė konkursą „Sukurk eilėraštį fotografijai“. Kiekvienas bendruomenės narys ir ne tik kviečiamas kurti eilėraštį, tinkantį panoraminiam Kernavės piliakalnio vaizdui iliustruoti ir teikti komisijai iki spalio 14 d. Parodos svečiai: A. Jasinausko ir V. Kalvaitytės Mickienės kolegos, Šiaulių suaugusiųjų mokyklos, Šiaulių l-d „Dainelė“ administracija, pedagogai, artimieji, mokyklos direktorė nuoširdžiai džiaugėsi paroda, sveikino autorius. Gausų būrį parodos dalyvių, svečių linksmino jaunosios fleitininkės G. Dereškevičiūtė ir A. Vireikytė.

Paroda mokyklos Laiptų galerijoje veiks iki spalio mėnesio pabaigos. Maloniai kviečiame apžiūrėti.

Sakoma, kad pasidalintas skausmas sumažėja, o pasidalintas džiaugsmas padidėja... „DŽIAUGSMO PLIŪPSNIU“ esame linkę pasidalinti su kitomis krašto įstaigomis, kreipkitės drąsiai. Ši paroda – dovana mokyklai. Sugrįžusi paroda puoš kitas Voveriškių mokyklos erdves ir dar ilgai džiugins mokyklos bendruomenę, svečius.

Foto                                                Direktorė Albina Gudaitienė

2011 Paroda „DŽIAUGSMO PLIŪPSNIS“ atidaryta!. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates