Naujienos

Džiugi mokslo metų pradžios šventė Voveriškių mokykloje

Paskelbta: Trečiadienis, 13 rugsėjo 2017

Naujus mokslo metus Voveriškių mokyklos bendruomenė sutiko džiugiai. Net 122 mokinukai, priešmokyklinukai, ikimokyklinukai, pasipuošę mokyklinėmis uniformomis ir šypsenomis, nešini gėlėmis ir helio balionėliais, rinkosi prie atsinaujinusios, pagražėjusios mokyklos. Skambant mokyklos himnui, balionėliai su  vaikų svajonėmis 2017-2018 mokslo metams pakilo į orą. 

Gausų būrį mokinių, jų tėvelių, globėjų, mokytojų sveikino garbingi svečiai: Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, tarybos narė Ingrida Volosova, buvusi ilgametė mokyklos direktorė Danguolė Tamutienė, Voveriškių bendruomenės pirmininkė Rita Cecervovė.  Svečiai įteikė savivaldybės įsteigtas dovanėles pirmokams, palinkėjo sėkmės ir kantrybės moksle. Iškilmingai perkirpta simbolinė juostelė, atidaryta naujoji darželio grupė 2-3 metų vaikučiams. Mokyklos direktorė Albina Gudaitienė mokyklos bendruomenės vardu padėkojo Šiaulių rajono savivaldybės, Švietimo ir sporto skyriaus vadovams už rūpinimąsi mažiausiais rajono vaikučiais.

Visa bendruomenė džiaugėsi, išsipildžiusia sena, didele, gražia svajone turėti mokyklinį autobusą! Vilniuje dovaną iš šalies prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės priėmė mokinių komanda, vadovaujama mokyklos direktorės Albinos Gudaitienės. Dideli ir maži noriai bandė naująjį mokyklinį autobusą, mokėsi, kaip tinkamai jame elgtis, kartojo saugaus elgesio kelyje taisykles.

Tradiciškai padėkos, diplomai įteikti geriausiai besimokiusiems, nepraleidusiems pamokų, mokyklos vardą garsinusiems, kitaip nusipelniusiems mokyklos mokiniams. 10 mokinių gavo dovanų sertifikatus, kuriais pažymima pirmumo teisė nemokamai naudotis daiktų saugojimo spintelėmis (šiais mokslo metais vietoje senosios rūbinės mokykloje atsiranda metalinės daiktų saugojimo spintelės).

Į mokyklą užėję vaikai, tėveliai, svečiai maloniai nustebo dideliais pokyčiais: suremontuotomis klasėmis, fojė, laiptine, įrengta erdve parodoms organizuoti. Mokyklos laiptų galerijoje apsilankę gėrėjosi voveriškiečio fotomenininko Algimanto Jasinausko ir poetės Vilijos Kalvaitytės-Mickienės paroda „Džiaugsmo pliūpsnis“.

Mokykloje svečiavosi Kuršėnų kūrybos namų brandus pedagogų kolektyvas, kuris demonstravo mokinių kūrybos darbų parodą, „Amatų“ ir „Pramogų“ stotelėse kvietė sustoti nuo mažiausių iki brandžiausių ir atlikti medžio, keramikos, siuvimo ir kitus darbelius. Darbuotis nepanorę, galėjo išbandyti rankos, lėktuvėlių modeliukų taiklumą, greitį ar pūsti didžiulius muilo burbulus. Tai sudomino ir vaikus, ir tėvelius, ir senelius.

 Klasių bendruomenės būrėsi prie vaišių stalelių, diskutavo, sprendė aktualius klausimus, dalinosi vasaros įspūdžiais. Patys mažiausi tam neturėjo laiko – ilgai pramogavo ant batuto, kurį dovanojo Voveriškių bendruomenė.

Vaikų nuomone, tai buvo pati smagiausia rugsėjo pirmosios šventė.

Foto                                                            Mokyklos informacija

2011 Džiugi mokslo metų pradžios šventė Voveriškių mokykloje. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates