Naujienos

Kaziuko mugė

Paskelbta: Penktadienis, 24 kovo 2017

Kovo 17 d. mūsų mokykloje vyko projektinė–kūrybinė veikla „Kaziuko mugė“. Čia sutikome daug įdomių žmonių, kurie puoselėja mūsų krašte įvairius amatus, kuria įvairius rankų darbo rankdarbius.

Šventės metu susipažinome su audimo meistre Juste Lipinskiene, floriste Audrone Grigorjeviene, visažiste Jurgita Ramanauskiene, karpinių specialiste Rasa Šiškuviene, odininke Laima Filomena Jonaitiene, žvakes gamino su Vida Katauskiene, velykines dekoracijas gamino su Alma Mačiūniene, Aukse Seniūnė, Vilma Petrauskiene, skanėstus kepė kartu su Aurelija Jankauskiene.

Kiekvienas galėjo atrasti sau įdomią veiklą bei išmėginti savo gebėjimus skirtingose amatuose. Mugės metu veikė Kazytės arbatinė, kur 7 kl. mokiniai stebino mus savo fantazija ir verslumu.

Šie įdomūs ir kūrybiški mūsų bendruomenės žmonės praturtino mus savo meistriškumu, geranoriškumu ir paprastumu. Esame dėkingi jums, kad atradote laiko pasidalinti savo patirtimi su jaunąją mūsų visuomenės karta.

 

Foto                                    Jūratė Termenienė

2011 Kaziuko mugė. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates