„Bėgančio diktanto” konkursas

Paskelbta: Pirmadienis, 13 kovo 2017

Š. m. kovo  9 dieną  tradiciškai – jau bene 14 metus iš eilės – 5–10 klasių mokiniai dalyvavo mokykliniame diktanto konkurse, skirtame LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO IR LIETUVIŲ KALBOS DIENAI. Tai ne tik puiki galimybė pasitikrinti savo žinias, bet ir paskatinimas didžiuotis unikalia lietuvių kalba, ją gerbti ir puoselėti. Tad rašydami diktantą lyg ir savotiškai pasveikiname Lietuvą su jos gimtadieniu.

Šiemet pasirinkta „bėgančio diktanto” forma pateisino visus lūkesčius. Kiek azarto ir energijos! Kaip smagu, kai diktuoja ir padeda parašyti geras draugas! Netrukus paaiškėjo ir nugalėtojai:

I vieta – Jonas Laurinavičius  (7 klasė) ir Edvinas Daugirdas (8 klasė);

II vieta – Airida Šiušaitė (5 klasė), Rūta Bukaitytė (5 klasė) ir Guoda Šarkutė (9 klasė);

III vieta – Marijus Pažarauskas (10 klasė).

Sveikiname ir didžiuojamės ! JJJ

Foto                                 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Levanaitienė

2011 „Bėgančio diktanto” konkursas. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.