Naujienos

Technologijų olimpiada „Mes – kūrybingi ir išmanūs“

Paskelbta: Trečiadienis, 01 kovo 2017

Vasario 24 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko kasmetinė technologijų olimpiada. Šių metų tema „Mes – kūrybingi ir išmanūs“. Olimpiadoje dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai: 6 kl. mokinė Aneta Vireikytė – tekstilės kategorijoje, 7 kl. mokiniai Deimantė Vileikytė – mitybos kategorijoje ir Vytas Bukaitis – konstrukcinėse medžiagose.

Sveikiname Deimantę Vileikytę mitybos  kategorijoje užėmusią I vietą, Anetą Vireikytę tekstilės kategorijoje užėmusią II vietą ir Vytą Bukaitį konstrukcinėse medžiagose surinkusį daugiausia taškų. Džiaugiamės ir didžiuojamės visais šiais mokiniais, kurie garbingai atstovauja mūsų mokyklą.

Foto                                                                                                Jūratė Termenienė

2011 Technologijų olimpiada „Mes – kūrybingi ir išmanūs“. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates