Naujienos

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Paskelbta: Sekmadienis, 19 vasario 2017

Vasario 15 d. Voveriškių mokykloje buvo ypatingai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Kaip ir kasmet ta proga mūsų šauniausiems mokiniams buvo įteikta Dr. Vaclovo Dargužo stipendija. Šiais metais ji  įteikta 7 kl. mokiniui Jonui Laurinavičiui, o nominantais tapo 8 kl. mokiniai Viktorija Pažarauskaitė, Aivaras Žemeckas ir 9 kl. mokinys Mantas Narutis. Ta proga mokykloje atidaryta Petro Slonksnio fotografijų paroda „Tešviečia saulė Šiauliams“. Menininkas mielai dalinosi savo gausia patirtimi,  meninėmis įžvalgomis ir savo kūrybinio įkvėpimo ieškojimais. Vyresnių klasių mokiniams pravedė kūrybines dirbtuves, kuriose skatino aplink savo ieškoti šviesos, būti drąsesniais ir paieškoti įvairesnių fotografuojamo  objekto kampų, patarė,  kaip fotografuojant pasirinkti tinkamą  kadrą.

                Įkvėpti gerų emocijų ir kūrybinio įkvėpimo mokiniai išskubėjo į  Voveriškių gyvenvietę sveikinti gyventojus su Lietuvos atkūrimo švente . Ir žinoma ieškoti šviesos ... ir gerų kadrų!

Foto                                                                      Jūratė Termenienė 

2011 Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Ringuvos g. 4, Voveriškių k., Šiaulių kaimiškoji sen., 77194 Šiaulių rajonas, telf. (8 41) 37 75 24, mob. +370 620 91 225, kodas – 190077435.
Powered by Joomla 1.7 Templates